İstanbul Havalimanı Transfer Fiyatları

İstanbul Havalimanı Transfer

İstanbul Havalimanı Transfer Hizmeti, Sizin İçin Özel Araç Gelir ve Görevli, İsminizin Yazlılı Olduğu Kağıt İle Sizi Karşılar, Özel Transferimiz Kapıdan Kapıyadır, Sizi Aldığımız Yerden Adresinize Bırakırız, ya da Belirttiğiniz Adresten Alırız, Havalimanında Bırakırız. Soğuk İçecek İkramımız Vardır, Bağaj Yardımı Vardır, Talep Etmeniz Halinde Ücretsiz, Bebek Koltuğumuz Vardır.

Paylaşımlı Transfer (Kampanyalı)

İstanbul Yeni Havalimanı Paylaşımlı Transfer, Kampanyalı Transferimizdir, Belirli Bir Güzergah Üzerinde Çalışır, Saat Başlarında veya Belirli Yolcu Sayısına Ulaşınca Kalkar, Soğuk İçecek İkramımız Vardır, Sadece Havalimanından Kalkar, Güzergah Boyunca İstenilen Noktada İndirme Yapılır, Bağaj Yardımı Vardır. Servis Saatleri Değişken Olabilir, Bilgi Alınız.

Vip Transfer ( ÖZEL )

İstanbul Havalimanı Vip Transfer Hizmeti, Uçağınızın İniş Saatinden Önce Size Özel Araç Hazır Edilir, Karşılama Görevlimiz İsminizin Yazılı Olduğu Kağıt İle Buluşma Noktasında Bekler, Özel Transfer Hizmetimiz Kapıdan Kapıyadır, İstediğiniz Yere Bırakılır ya da İstediğiniz Yerden Alınırsınız, Soğuk İçecek İkramı Vardır, Bebek Koltuğu ve Bağaj Yardımı Vardır.
  • fr-FR
  • English (UK)

İstanbul Havalimanı Taksim Ulaşım

İstanbul Yeni Havalimanı'na Taksim'den hızlı ulaşım yapmak için başvurabileceğiniz en avantajlı yöntemlerden biri de ulaşımda konfor, kalite ve güveni bir arada sunan firmamızdan profesyonel hizmet almaktır. Sektörde 10 yılı aşkın tecrübesiyle hem İstanbul havalimanına gitmek isteyen müşterilerimize, hem de havalimanından kafa karışıklığı yaşamadan evlerine ya da otellerine gitmek isteyen müşterilerimize profesyonel ulaşım hizmetleri sunan firmamız, özellikle çocuklu ve valizlerini taşımakta zorlanan aileler tarafından tercih edilmektedir.

Eğer siz de kalabalık bir aileyseniz tüm bavullarınız, bebek arabalarınız ve daha başka eşyalarınızla güvenli bir şekilde İstanbul Havalimanı taksim arası ulaşım yapmak istiyorsanız, bu alanda en çok tercih edilen ulaşım hizmetlerinden olan Vip özel ulaşım hizmetimizden yararlanabilirsiniz. Firmamız müşteri memnuniyeti odaklı çalışmalarına büyük bir titizlikle devam etmektedir.

İstanbul Havalimanı Taksim Civarından Ulaşım

İstanbul'un tüm ilçelerinden ve semtlerinden havalimanına ulaşım hizmeti sağlayan firmamız, sektörde 10 yılın üzerinde deneyime sahiptir. Bu sebeple bu alanda faaliyet gösteren şirketler arasında en deneyimli konumunda olan firmamızın güler yüzlü hizmet anlayışını benimseyen tecrübeli personelimiz, hem eşyalarınızın ve bavullarınızın güvenle araçlara taşınmasında hem de yolculuk sırasında endişe etmeden kazasız belasız gitmek istediğiniz adrese  ulaşmada en kaliteli çözümleri üretmektedir. İstanbul Havalimanı Taksim ulaşım firmaları arasında en başarılı konumunda bulunan firmamız hakkında detaylı bilgileri, şirketimizin kurumsal web sitesi üzerinden kolaylıkla edinebilirsiniz.

En Uygun Fiyatlı Güvenilir Ulaşım Hizmeti

Özellikle kalabalık ve çocuklu ailelerin güvenle ikamet edecekleri evlere ya da otellere ulaşmada sektördeki yılların deneyimiyle öne çıkan firmamız aynı zamanda geniş araç filosunda Vip ulaşımda kullanılan Mercedes Vito marka ulaşım araçlarının en bakımlı ve son modellerini barındırmaktadır. Bu sayede klimalı ve ekstra konforlu araçlar ile yolculuğunuz boyunca en kaliteli şekilde hizmet almanın tadını çıkarabilir, sevdikleriniz ile birlikte güven dolu hizmetimizden dilediğiniz gibi yararlanabilirsiniz.

Uygun fiyatlı güvenilir ulaşım hizmetlerimizden yararlanmak için yapmanız gereken şirketimizin kurumsal internet adresi üzerinde yer alan iletişim bilgilerini kullanmaktır. Kapıdan kapıya servis hizmeti ile uçaktan indiğinizde veya uçağınıza yetişmek istediğinizde hiç endişe ve yorgunluk duymadan firmamızın hizmetlerinden yararlanarak ulaşımınızı gerçekleştirebilirsiniz.

İstanbul Havalimanı Transfer 0544 789 99 19

Sosyal Medyada Nehir Transfer

Sosyal Medyada Bizi Takip Ederek, Kampanyalarımızdan ve Hediye Kuponlarımızdan Haberdar Olabilirsiniz...