İstanbul Havalimanı Transferi

İstanbul Havalimanı Transfer

İstanbul Havalimanı Transfer Hizmeti, Sizin İçin Özel Araç Gelir ve Görevli, İsminizin Yazlılı Olduğu Kağıt İle Sizi Karşılar, Özel Transferimiz Kapıdan Kapıyadır, Sizi Aldığımız Yerden Adresinize Bırakırız, ya da Belirttiğiniz Adresten Alırız, Havalimanında Bırakırız. Soğuk İçecek İkramımız Vardır, Bağaj Yardımı Vardır, Talep Etmeniz Halinde Ücretsiz, Bebek Koltuğumuz Vardır.

Paylaşımlı Transfer (Kampanyalı)

İstanbul Yeni Havalimanı Paylaşımlı Transfer, Kampanyalı Transferimizdir, Belirli Bir Güzergah Üzerinde Çalışır, Saat Başlarında veya Belirli Yolcu Sayısına Ulaşınca Kalkar, Soğuk İçecek İkramımız Vardır, Sadece Havalimanından Kalkar, Güzergah Boyunca İstenilen Noktada İndirme Yapılır, Bağaj Yardımı Vardır. Servis Saatleri Değişken Olabilir, Bilgi Alınız.

Vip Transfer ( ÖZEL )

İstanbul Havalimanı Vip Transfer Hizmeti, Uçağınızın İniş Saatinden Önce Size Özel Araç Hazır Edilir, Karşılama Görevlimiz İsminizin Yazılı Olduğu Kağıt İle Buluşma Noktasında Bekler, Özel Transfer Hizmetimiz Kapıdan Kapıyadır, İstediğiniz Yere Bırakılır ya da İstediğiniz Yerden Alınırsınız, Soğuk İçecek İkramı Vardır, Bebek Koltuğu ve Bağaj Yardımı Vardır.
  • fr-FR
  • English (UK)
İstanbul havalimanı transferi hizmetleri veren firmamız nehir transfer, havalimanı içerisinde ofisi bulunan çıkış kapısı önünde 24 saat karşılamacalarını bekleyen, Tüm Yol ve Turizm Taşımacılığı belgelerine sahip, sektöründe kurumsal firmadır, müşteri memnuniyetini ön planda tutan firmamız, 16 Adet Mercedes vito 4 adet mercedes sprinter ile 16 kişiye kadar, yolcu transferini 5 dakika öncesi rezervasyona kadar karşılama kapasitesine sahiptir, bisimle iletişime geçtiğiniz andan itibaren en geç iki dakika içerisinde, karşılamacılarımızın sizleri ya da misafirlerinizi karşılayarak, araca bindirip gideceği lokasyona doğru gideceğinin garantisini vermekteyiz, çünkü işimizi severek yapıyoruz,
İstanbul yeni havalimanı çok uzakta olduğu için istanbu'un çoğu yerine ulaşım sıkıntısı yaşanmaktadır, bir aile hele bir de çocuklu ise havalimanından şehir merkezine transfer büyük bir çile olmaktadır, belirli bir saatte toplu ulaşım bittiğinden dolayı taksi ile gitmek zorunda kalanları ise maalesef kötü sürprizlerin beklemesi olasıdır.
İstanbul Havalimanına Gitmek bizimle çok kolay ve hızlı, en uygun fiyatlarla transfer hizmeti sağlayan firmamız, Sultanahmet, Taksim, Şişli, Beşiktaş başta olmak üzere tüm turistik bölgelere ve tüm semtlere ulaşım sağlamaktadır, elinizde bavullarla, çocuğunuzla ve eşinizle taksi dolandırıcılığına maruz kalmadan güvenli bir hizmet almak için lütfen bizimle iletişime geçiniz, Whatsapp operatörümüz 24 saat onlinedir, aklınıza takılanları veya merak ettiklerinizi hiç çekinmeden günün istediğiniz saatinde sorabilirsiniz.
Neden Nehir Transfer
Firmamız, Sizleri Bir müşteri değil misafir olarak görmekte  ve sizlerle o şekilde ilgilenmektedir, firmamızın tüm sürücüleri, turizm taşımacılığı yapmak için gereken niteliklerin hepsine fazlasıyla sahiptir, sizlerde takdir edersiniz ki, İstanbul' a ilk gelen misafir her kim olursa olsun önce İstanbul'un taksicileriyle tanışmaktadır, İstanbul Taksicileri maalesef bu konuda kötü bir üne sahiptir, güzel başlayan bir tatilinizi berbat edebilir, Hiç bir ek ücret ödemeden, ödemeyi anlaşılan fiyat üzerinden varış noktasında yapabileceğiniz firmamız, müşterilerinin olumlu yorumlarını almaktadır, bizimle birlikte seyehat eden misafirlerimiz mutlaka bir yakınına, bizden bahsetmekte ve bizleri önermektedir, Gün Geçtikçe Whatsapp'a Sizi bir yakınımdan aldım numaranızı diyenler çoğalmaktadır,
Neden İstanbul Havalimanı Transferi
  1. Nehir Havalimanı Transfer Hizmetini Kullanarak, Uçağa Geç Kalma Riskini ve Stresini Ortadan Kaldırırsınız.
  2. Havalimanı Transfer İçin Önceden Ne Kadar Ödeyeceğinizi bilir, Planlarınızı Ona Göre Yapabilirsiniz,  extradan hiç bir şekilde yol - köprü - vergi vs. ücreti alınmayacağını taahhüt ederiz, bu giderlerin hepsi anlaşılan fiyata dahildir.
  3. Uygun Fiyatlı Ekonomik Transfer Müşterilerimizin Çoğunluğu Her ne kadar yurt dışından gelse de, aynı hizmetin daha kalitelisine daha fazla ödenmez, Bizler Yeni Havalimanı İçerisinde Aynı Zamanda Hizmet Sağlayıcı konumundayız, İnterrnet üzerinden rezervasyon alan ancak, aracı ve karşılama elemanı olmayan firmalar ve acentalar için karşılama ve transfer hizmeti sunuyoruz, yani bizi tercih ettiğinizde aynı zamanda ana hizmet sağlayıcısından transfer alıyorsunuz, dolayısıyla fiyatlar daha uygundur.
  4. İstanbul'u Çok İyi Biliyoruz Tüm Turistik Bölgelere ve Diğer Tüm Semtlere Hakimiz, istediğiniz Lokasyondan sizi en geç 30 dakika içinde almayı ve gideceğiniz yere doğru yol almayı taahhüt ediyoruz, bu süre havalimanı içerisinde 2 dakikaya kadar düşmektedir, gideceğiniz yere en rahat, en kestirme ve en kolay yoldan götürüyoruz.
  5. Yasal Firmayız, Firmamız ve İş Ortakları Turizm Taşımacılığı İçin Gereken Tüm Yasal İzinlere ve belgelere sahiptir, neredeyse korsan firmalarla aynı fiyata hizmet sunan Nehir Transfer, Sizlere Uzun Yıllar Hizmet vermek için Güven Sağlama Gayretindedir.
  6. Sizi Unutmuyoruz Firmamız Havalimanı Transferi Konusunda uzmanlaşmış, Tamamen Otomasyon Sistemine geçmiş hangi misafirin ne zaman ve nereden alınacağı anlık olarak mobil uygulamalarımızdan takip edilmekte ve yaklaşan transferlerin bildirimleri, düzenli aralıklarla gelmektedir, Dolayısıyla Geç Kalma durumu olmamakta ve sizi tam zamanında gideceğiniz yere yetiştirmekteyiz.
Sizinle Tanışmak, Dostluğunuzu ve Güveninizi Kazanmak İstiyoruz, Bizden fiyat Almadan Havalimanı Transfer Hizmeti Almamanızı Öneririz.
İstanbul Havalimanı Transfer 0544 789 99 19

Sosyal Medyada Nehir Transfer

Sosyal Medyada Bizi Takip Ederek, Kampanyalarımızdan ve Hediye Kuponlarımızdan Haberdar Olabilirsiniz...