İstanbul Havalimanı Ulaşım

İstanbul Havalimanı Transfer

İstanbul Havalimanı Transfer Hizmeti, Sizin İçin Özel Araç Gelir ve Görevli, İsminizin Yazlılı Olduğu Kağıt İle Sizi Karşılar, Özel Transferimiz Kapıdan Kapıyadır, Sizi Aldığımız Yerden Adresinize Bırakırız, ya da Belirttiğiniz Adresten Alırız, Havalimanında Bırakırız. Soğuk İçecek İkramımız Vardır, Bağaj Yardımı Vardır, Talep Etmeniz Halinde Ücretsiz, Bebek Koltuğumuz Vardır.

Paylaşımlı Transfer (Kampanyalı)

İstanbul Yeni Havalimanı Paylaşımlı Transfer, Kampanyalı Transferimizdir, Belirli Bir Güzergah Üzerinde Çalışır, Saat Başlarında veya Belirli Yolcu Sayısına Ulaşınca Kalkar, Soğuk İçecek İkramımız Vardır, Sadece Havalimanından Kalkar, Güzergah Boyunca İstenilen Noktada İndirme Yapılır, Bağaj Yardımı Vardır. Servis Saatleri Değişken Olabilir, Bilgi Alınız.

Vip Transfer ( ÖZEL )

İstanbul Havalimanı Vip Transfer Hizmeti, Uçağınızın İniş Saatinden Önce Size Özel Araç Hazır Edilir, Karşılama Görevlimiz İsminizin Yazılı Olduğu Kağıt İle Buluşma Noktasında Bekler, Özel Transfer Hizmetimiz Kapıdan Kapıyadır, İstediğiniz Yere Bırakılır ya da İstediğiniz Yerden Alınırsınız, Soğuk İçecek İkramı Vardır, Bebek Koltuğu ve Bağaj Yardımı Vardır.
  • fr-FR
  • English (UK)
İstanbul Havalimanı Ulaşım Çoğu Kişinin Merak Ettiği Bir Konu, İstanbul Yeni Havalimanı'na Nasıl Gidebilirim, Ulaşım Ücreti Ne Kadardır, Otobüs Bileti Fiyatı Kaç Liradır, Tüm bu sorular google den aranıyor ama daha havalimanı yeni açıldığı için doyurucu bilgi yok, İstanbul Havalimanı'na Ulaşım İçin hali hazırda üç yol vardır, 1 Havaist Otobüsleriyle gitmek, 2. Taksiyle Gitmek 3. Özel Transfer Hizmeti Almak, Firmamız Son Model Mercedes Vito Araçlarla Kapıdan Kapıya  Transfer Servisi sunmaktadır, sizleri Havalimanı Bekleme Noktamızda Adınızın Yazılı Olduğu bir pano ile bekleriz, bavullarınınızı ve Bebek Arabası gibi diğer eşyalarınızı taşımada yardımcı olarak, aracımıza alırız, sizleri istediğiniz lokasyona, en güvenilir ve en hızlı bir şekilde ulaştırırız, daha sonra ise dilediğiniz tarihte, sizleri yine bıraktığımız yerden alarak havalimanı'na getiririz, Nehir Transfer Olarak Biz Bu İşi 10 Yılı Aşkın Bir Süredir Yapıyoruz, Deneyimli Şoförlerimiz İstanbulu Çok İyi Tanır ve Sizi Gideceğiniz Yere En Kısa Sürede Götürür, 
Nehir Transfer Avantajları : Kapıdan Kapıya Servistir, Yorulmazsınız, Araçlarımız Son Derece Bakımlı ve Klimalıdır, Konforlu bir şekilde seyahat edersiniz, Zamanında alınırsınız, zamanında bırakılırsınız, Uçak Kaçırma Gibi Bir Durumunuz Asla Olmaz, Uygun Fiyatlarla Havalimanı Ulaşım Hizmeti Alırsınız. Bagaj Ücreti Ödemezsiniz, Aileniz ve Çocuklarınız İçin En Güvenli Ulaşım Hizmetidir. İstanbul' un Tüm Semt ve Yakın İllere Servisimiz Vardır. Bursa ve Kocaeli'ne Kesintisiz Transfer Sağlıyoruz, Tüm Otoyol ve Köprü Ücretleri Firmamız tarafından karşılanmaktadır, sizleri misafirimiz olarak görmek istiyoruz, bunun için havalimanı önünde 24 saat sizleri bekliyoruz, 5 adet aracımız sizleri uçağınızdan indikten sonra buluşma noktasına gelmenizle beraber 5 dakikada karşılamak için hazırdır. 
İstanbul Havalimanı Transfer 0544 789 99 19

Sosyal Medyada Nehir Transfer

Sosyal Medyada Bizi Takip Ederek, Kampanyalarımızdan ve Hediye Kuponlarımızdan Haberdar Olabilirsiniz...