İstanbul Havalimanı Ulaşım Fiyatları

İstanbul Havalimanı Transfer

İstanbul Havalimanı Transfer Hizmeti, Sizin İçin Özel Araç Gelir ve Görevli, İsminizin Yazlılı Olduğu Kağıt İle Sizi Karşılar, Özel Transferimiz Kapıdan Kapıyadır, Sizi Aldığımız Yerden Adresinize Bırakırız, ya da Belirttiğiniz Adresten Alırız, Havalimanında Bırakırız. Soğuk İçecek İkramımız Vardır, Bağaj Yardımı Vardır, Talep Etmeniz Halinde Ücretsiz, Bebek Koltuğumuz Vardır.

Paylaşımlı Transfer (Kampanyalı)

İstanbul Yeni Havalimanı Paylaşımlı Transfer, Kampanyalı Transferimizdir, Belirli Bir Güzergah Üzerinde Çalışır, Saat Başlarında veya Belirli Yolcu Sayısına Ulaşınca Kalkar, Soğuk İçecek İkramımız Vardır, Sadece Havalimanından Kalkar, Güzergah Boyunca İstenilen Noktada İndirme Yapılır, Bağaj Yardımı Vardır. Servis Saatleri Değişken Olabilir, Bilgi Alınız.

Vip Transfer ( ÖZEL )

İstanbul Havalimanı Vip Transfer Hizmeti, Uçağınızın İniş Saatinden Önce Size Özel Araç Hazır Edilir, Karşılama Görevlimiz İsminizin Yazılı Olduğu Kağıt İle Buluşma Noktasında Bekler, Özel Transfer Hizmetimiz Kapıdan Kapıyadır, İstediğiniz Yere Bırakılır ya da İstediğiniz Yerden Alınırsınız, Soğuk İçecek İkramı Vardır, Bebek Koltuğu ve Bağaj Yardımı Vardır.
  • fr-FR
  • English (UK)

İstanbul Havalimanı Ulaşım Fiyatları

İstanbul Yeni Havalimanı'na ulaşım ücretleri, en kısa yoldan ve hızlı bir şekilde uçuşa yetişmek isteyen kişileri yakından ilgilendirmektedir. İstanbul Havalimanı Çok Uzak Olduğundan Dolayı, İnsanlar Oraya Gitmenin En Sağlıklı ve Uygun Fiyatlı yolunu aramakta ve fiyatları öğrenmeye çalışmaktadır, firmamızda şu anda kampanyamızdan dolayı 150 lira ile 250 lira arasında fiyat aralığı bulunmaktadır, Anadolu yakasında ise neresine gideceğinize göre yine fiyat değişir, bizimle Whatsapp Üzerinden İletişime Geçerek, Tam Lokasyona Göre Tam ve Net Bir Fiyat Alabilirsiniz. Whatsapp Operatörlerimiz 24 Saat Onlinedir, Çekinmeden Fiyat Alabilir, Farklı konularda Destek İsteyebilirsiniz.

Bilindiği üzere İstanbul'un pek çok ilçesinden ve semtinden İstanbul Havalimanı'na ulaşmanın birbirinden farklı yolları bulunmaktadır. Bu yöntemler hem zaman hem ulaşım konforu hem de ücretleri bakımından birbirinden farklılık gösterebilmektedir. Genel anlamda İstanbul Havalimanı'na ulaşmak isteyen kişilerin tercih edebileceği ulaşım araçları ve yöntemleri şunlardan oluşmaktadır:

  • Metro hattı ile İstanbul Havalimanı'na ulaşım
  • Taksi hizmeti ile İstanbul Havalimanı'na ulaşım
  • Havaist otobüsleri aracılığıyla İstanbul Havalimanı'na ulaşım
  • Özel transfer hizmetinden yararlanarak İstanbul Havalimanı'na ulaşım

İstanbul'da En Kaliteli Özel Ulaşım Firması

İstanbul Yeni Havalimanı ulaşım faaliyetlerine müşteri memnuniyeti odaklı bir şekilde devam eden firmamız, sektörde 10 yılları aşmış tecrübesi ve geniş araç filosuyla İstanbul Havalimanı'na ulaşımda en çok tercih edilen ulaşım araçlarından biri olarak görülmektedir. Sanılanın aksine oldukça uygun fiyatlardan hizmet sunan şirketimiz özellikle saygın müşterilerimize kendilerini çok daha özel hissettirecek Vip ulaşım hizmeti sağlamaktadır.
Neden Bizi Tercih Etmelisiniz :
Firmamız İstanbul Havalimanında Tamamen otomasyon sistemiyle çalışan ilk ve tek firmadır, karşılmacılarımız tek tip giyinir, kıyafetleri ve sizi bekledikleri yerin krokisi size bildirilir, uçuş numaranızdan uçağınızın inişi takip edilerek, uçak piste teker koyduğu anda aracınız kapının önüne yanaşır, karşılamacılarımız sizi kapıda karşılar, ağır eşyalarınıza yardım ederek, Sizlere araca kadar eşlik eder, araçlarımız son model yazın buz gibi, kışın ise sıcak olacak şekilde ayarlıdır, araçlarımızın içi temiz, rahat ve konforludur, araç sizi alır almaz gideceğiniz adrese doğru yol alır, kesinlikle bekleme yapmazsınız, extradan ücret istenmez, ödemenizi araçta yapabilirsiniz.

İstanbul'un tüm ilçe ve semtlerinin yanı sıra çevre illerden de faaliyet düzenlemeye devam eden firmamız bu sayede sektörün en çok tercih edilen ve kaliteli hizmet sunan özel ulaşım firması olarak dikkatleri üzerine çekmektedir. İstanbul Havalimanı ulaşım fiyatları hakkında net bir ücretten bahsetmek mümkün olmasa da her bütçeye uygun özel ulaşım hizmetlerimiz bulunmaktadır. Bizlere Whatsapp tan ulaşarak anlık olarak fiyat bilgisi alabilirsiniz.

Aileler İçin Güvenli ve Ekonomik Ulaşım Yöntemi

Özellikle geniş aileler için en güvenli ve ekonomik ulaşım yöntemi olarak görülen özel transfer hizmeti, sizi ve sevdiklerinizi tüm eşyalarınızla kapınızdan alıp, uçuşunuzdan önce güvenli bir şekilde İstanbul Havalimanı kapısına bırakmaktadır. İstanbul Yeni Havalimanı otobüs fiyatları hakkında araştırma yapan pek çok kişi, özellikle 14 kişilik kapasiteye kadar çıkan İstanbul Havalimanı özel ulaşım hizmetimizi de mercek altına almaktadır. Firmamızın geniş araç filosunda geniş ailelerin yanı sıra kalabalık turist gruplarına da özel hizmet veren yüksek kapasiteli donanımlı servisler bulunmaktadır. İstanbul Havalimanı'na İstanbul ve çevresinden düzenlediğimiz ulaşım hizmetlerimiz hakkında tüm bilgiler web sitemizden öğrenebilirsiniz.
24 Saat Havalimanı  transfer hizmeti alabilirsiniz, uygun fiyatlar için bizimle iletişime geçiniz.

İstanbul Havalimanı Transfer 0544 789 99 19

Sosyal Medyada Nehir Transfer

Sosyal Medyada Bizi Takip Ederek, Kampanyalarımızdan ve Hediye Kuponlarımızdan Haberdar Olabilirsiniz...