İstanbul Havalimanı Ulaşım Fiyatları

İstanbul Havalimanı Transfer

İstanbul Havalimanı Transfer Hizmeti, Sizin İçin Özel Araç Gelir ve Görevli, İsminizin Yazlılı Olduğu Kağıt İle Sizi Karşılar, Özel Transferimiz Kapıdan Kapıyadır, Sizi Aldığımız Yerden Adresinize Bırakırız, ya da Belirttiğiniz Adresten Alırız, Havalimanında Bırakırız. Soğuk İçecek İkramımız Vardır, Bağaj Yardımı Vardır, Talep Etmeniz Halinde Ücretsiz, Bebek Koltuğumuz Vardır.

Paylaşımlı Transfer (Kampanyalı)

İstanbul Yeni Havalimanı Paylaşımlı Transfer, Kampanyalı Transferimizdir, Belirli Bir Güzergah Üzerinde Çalışır, Saat Başlarında veya Belirli Yolcu Sayısına Ulaşınca Kalkar, Soğuk İçecek İkramımız Vardır, Sadece Havalimanından Kalkar, Güzergah Boyunca İstenilen Noktada İndirme Yapılır, Bağaj Yardımı Vardır. Servis Saatleri Değişken Olabilir, Bilgi Alınız.

Vip Transfer ( ÖZEL )

İstanbul Havalimanı Vip Transfer Hizmeti, Uçağınızın İniş Saatinden Önce Size Özel Araç Hazır Edilir, Karşılama Görevlimiz İsminizin Yazılı Olduğu Kağıt İle Buluşma Noktasında Bekler, Özel Transfer Hizmetimiz Kapıdan Kapıyadır, İstediğiniz Yere Bırakılır ya da İstediğiniz Yerden Alınırsınız, Soğuk İçecek İkramı Vardır, Bebek Koltuğu ve Bağaj Yardımı Vardır.
  • fr-FR
  • English (UK)

İstanbul Havalimanı Kaç Saat

İstanbul Yeni Havalimanına ulaşım süresi, özellikle uçuş zamanlarında trafik problemleri yaşayarak uçağını kaçırmak istemeyenlerin internet üzerinden araştırdığı konular arasında yer almaktadır. İstanbul'un ilçeleri ve semtlerinden İstanbul Havalimanı'na ulaşımın ne kadar sürdüğünü merak edenler, Sirkeci, Taksim, Sultanahmet, Şişli, Beşiktaş ve Kadıköy'den ulaşım süreleri hakkında detaylı bilgileri yazımızda bulabilirler.

İstanbul Havalimanı Sirkeci Arası Kaç Saat?

Sirkeci ve civarından İstanbul Yeni Havalimanı'na ulaşım yapmak isteyenlerin en çok merak ettiği konular arasında yer alan İstanbul Havalimanı kaç saat sorusunun yanıtı için yolculuğun yaklaşık olarak 1 saat 31 dakika sürdüğünü söylemek mümkündür. İstanbul Havalimanı ile Sirkeci arası mesafe 69 kilometre civarındadır.

İstanbul Yeni Havalimanı Taksim Arası Kaç Saat?

İstanbul Havalimanı ile Taksim arası yaklaşık 49 kilometredir. Arnavutköy Taksim civarından İstanbul Yeni Havalimanı'na gidişler trafiğin yoğunluğuna bağlı olarak değişebilirken yaklaşık olarak 56 dakika sürmektedir.

İstanbul Yeni Havalimanı Sultanahmet Arası Kaç Saat?

Sultanahmet civarından İstanbul Yeni Havalimanı istikametine gidecek kişiler de bu yolculuğun kaç saat sürdüğünü merak etmektedir. Trafiğin yoğunluğuna ve gidilen güzergaha göre değişiklik gösterse de genel olarak Sultanahmet civarından İstanbul Yeni Havalimanı'na yolculuklar 1 saat 19 dakika civarında sürmektedir.  İstanbul Yeni Havalimanı ile Sultanahmet arası 63 kilometredir.

İstanbul Yeni Havalimanı Şişli Arası Kaç Saat?

İstanbul Yeni Havalimanı'na Şişli'den ulaşmak isteyen kişilerin merak ettiği yolculuğun süresi ve iki konum arasındaki uzaklık mesafesi şu şekildedir: Şişli Arnavutköy ile İstanbul Yeni Havalimanı arası mesafe 42 kilometre olup Şişli'den bu lokasyona yolculuklar yaklaşık 38 dakika sürmektedir.

İstanbul Yeni Havalimanı Beşiktaş Arası Kaç Saat?

İstanbul Yeni Havalimanı Avrupa Yakası'nda Beşiktaş ilçesinden yaklaşık 43 kilometre uzaklıkta bulunmaktadır. Beşiktaş'tan İstanbul Yeni Havalimanı'na gitmek isteyenler için havaist ile yolculuklar yaklaşık 110 dakika sürmektedir. Bu süre hava ve yol koşullarının yanı sıra trafik yoğunluğuna göre değişiklik gösterebilmektedir.

İstanbul Yeni Havalimanı Kadıköy Arası Kaç Saat?

İstanbul Yeni Havalimanı'na Kadıköy'den ulaşmak isteyenler yaklaşık 60 - 65 dakika yolculuk süresini gözden çıkarmalıdır. İstanbul Yeni Havalimanı ile Kadıköy arası da yaklaşık 60 kilometredir.

 

 

İstanbul Havalimanı Transfer 0544 789 99 19

Sosyal Medyada Nehir Transfer

Sosyal Medyada Bizi Takip Ederek, Kampanyalarımızdan ve Hediye Kuponlarımızdan Haberdar Olabilirsiniz...