İstanbul Havalimanı Wifi Şifreleri

İstanbul Havalimanı Transfer

İstanbul Havalimanı Transfer Hizmeti, Sizin İçin Özel Araç Gelir ve Görevli, İsminizin Yazlılı Olduğu Kağıt İle Sizi Karşılar, Özel Transferimiz Kapıdan Kapıyadır, Sizi Aldığımız Yerden Adresinize Bırakırız, ya da Belirttiğiniz Adresten Alırız, Havalimanında Bırakırız. Soğuk İçecek İkramımız Vardır, Bağaj Yardımı Vardır, Talep Etmeniz Halinde Ücretsiz, Bebek Koltuğumuz Vardır.

Paylaşımlı Transfer (Kampanyalı)

İstanbul Yeni Havalimanı Paylaşımlı Transfer, Kampanyalı Transferimizdir, Belirli Bir Güzergah Üzerinde Çalışır, Saat Başlarında veya Belirli Yolcu Sayısına Ulaşınca Kalkar, Soğuk İçecek İkramımız Vardır, Sadece Havalimanından Kalkar, Güzergah Boyunca İstenilen Noktada İndirme Yapılır, Bağaj Yardımı Vardır. Servis Saatleri Değişken Olabilir, Bilgi Alınız.

Vip Transfer ( ÖZEL )

İstanbul Havalimanı Vip Transfer Hizmeti, Uçağınızın İniş Saatinden Önce Size Özel Araç Hazır Edilir, Karşılama Görevlimiz İsminizin Yazılı Olduğu Kağıt İle Buluşma Noktasında Bekler, Özel Transfer Hizmetimiz Kapıdan Kapıyadır, İstediğiniz Yere Bırakılır ya da İstediğiniz Yerden Alınırsınız, Soğuk İçecek İkramı Vardır, Bebek Koltuğu ve Bağaj Yardımı Vardır.
  • fr-FR
  • English (UK)

İstanbul Havalimanı Vip Ulaşım

İstanbul yeni havalimanı ulaşım için yolcuların birçok farklı alternatif yöntem kullanması mümkündür. İstanbul’un merkez noktalarına uzak oluşu ve yoğun trafik nedeniyle özel ulaşalımalternatiflerinin değerlendirilmesi her zaman için vatandaşlara kolaylık sağlamaktadır. Firmamız tarafından özel araçlarla kurumsal havaalanı taşımacılığı hizmeti sunulmaktadır. Diğer taşıma firmalarından farklı olarak ekonomik ve aynı zamanda daha konforlu bir yöntem olan İstanbul havalimanı Vip ulaşım hizmetimiz, havaalanından adresinize, adresinizden havaalanına olmak üzere her şekilde kapsamlı bir hizmet sağlamaktadır.
Firmamız Müşterilerini kolay bulmamakta ve bunun bilincindedir bu nedenle müşteri memnuniyetini sağlayarak, tekrar tercih edilen ve tavsiye edilen bir firma olma gayretindedir, bizim hiç bir müşterimiz yolcu değildir, biz onları misafirimiz olarak görürüz ve gideceği yere kadar en konforlu şekilde ve en uygun fiyatlarla gitmesini sağlarız, firmamızın tüm araçları Mercedes Vito'dur son derece konforlu bakımlı ve temizdir, tüm şoförlerimiz İstanbul'u çok iyi bilen, ileri sürüş tekniklerine hakim en az 10 yıldır bizimle çalışan deneyimli şoförlerdir, firmamız Havalimanı ve Şehir Merkezi arasında yolcu taşımacılığı için gerekli tüm yetki ve belgelere sahip yasal bir firmadır, Şoförlerimizin de aynı şekilde yeterlilik için tüm belgeleri ve eğitimleri mevcuttur.

Firmamız Bagaj yardımı ve diğer seçenekler ile insanların yoğun İstanbul trafiğinde uzun süre zahmetli bir yolculuk yapmasına gerek kalmadan ulaştırma imkânı sağlanmaktadır. Paylaşımlı ulaşım avantajı ile özel VİP araçlarla birkaç kişinin birlikte taşınarak maliyetlerin düşürülmesi mümkündür, ancak yeni havalimanı çok uzak olduğu için paylaşımlı transfer hizmeti durudurulmuştur.

İstanbul Havaalanı Taşımacılık Hizmetleri

Havaalanlarından İstanbul içi farklı adreslere ulaşım sağlanması için çoğu zaman toplu taşıma araçları yetersiz kalmaktadır. Bu nedenle birçok kişi bagajlarıyla uzun süre havaalanı etrafında bekleyerek veya yolda ayakta gitmek zorunda kalarak vakit kaybı yaşamalarına neden olmaktadır. İstanbul havalimanı ulaşım metro ve otobüslerle ulaşım mümkün olsa da günümüzde özel ulaşım araçları daha sık kullanılmaya başlanmıştır.

Güzergah üzerinde hiçbir noktada durmadan doğrudan adreslerinize konforlu ve hızlı bir şekilde ulaşmanız mümkündür. Paylaşımlı transfer hizmeti sayesinde belirli bir güzergah üzerinde özel araçlar faaliyet yürütmektedir. Havaalanından evinize en yakın noktaya ulaşım için en ekonomik seçenek sizler için bu hizmet ile sağlanmaktadır.

İstanbul Havaalanı Transfer Ücretleri

İstanbul’da havaalanına ulaşmak isteyen yolcular için sunulan taşıma hizmetleri kapsamında hizmet kapsamına göre farklı ücretler belirlenmektedir. Buna gçre:

  • VİP havaalanı taşıma,
  • Paylaşımlı taşıma hizmeti,
  • İstanbul havaalanı transfer vb.

Hizmet özelliklerine göre farklı ücretler uygulanır. Uçak iniş saatinizi ve ulaşım adreslerinizi önceden bildirmeniz halinde havaalanı kapısından, gitmek istediğiniz noktaya kadar sadece size özel taşıma hizmeti sağlanır.

İster tek özel isterseniz de ortak taşıma araçlarımızla İstanbul içinde en konforlu seyahat hizmeti alabilirsiniz. İstanbul havalimanı ulaşım ücreti firmamız tarafından
İstanbul Havalimanı Transfer 0544 789 99 19

Sosyal Medyada Nehir Transfer

Sosyal Medyada Bizi Takip Ederek, Kampanyalarımızdan ve Hediye Kuponlarımızdan Haberdar Olabilirsiniz...