İstanbul Transfer

İstanbul Havalimanı Transfer

İstanbul Havalimanı Transfer Hizmeti, Sizin İçin Özel Araç Gelir ve Görevli, İsminizin Yazlılı Olduğu Kağıt İle Sizi Karşılar, Özel Transferimiz Kapıdan Kapıyadır, Sizi Aldığımız Yerden Adresinize Bırakırız, ya da Belirttiğiniz Adresten Alırız, Havalimanında Bırakırız. Soğuk İçecek İkramımız Vardır, Bağaj Yardımı Vardır, Talep Etmeniz Halinde Ücretsiz, Bebek Koltuğumuz Vardır.

Paylaşımlı Transfer (Kampanyalı)

İstanbul Yeni Havalimanı Paylaşımlı Transfer, Kampanyalı Transferimizdir, Belirli Bir Güzergah Üzerinde Çalışır, Saat Başlarında veya Belirli Yolcu Sayısına Ulaşınca Kalkar, Soğuk İçecek İkramımız Vardır, Sadece Havalimanından Kalkar, Güzergah Boyunca İstenilen Noktada İndirme Yapılır, Bağaj Yardımı Vardır. Servis Saatleri Değişken Olabilir, Bilgi Alınız.

Vip Transfer ( ÖZEL )

İstanbul Havalimanı Vip Transfer Hizmeti, Uçağınızın İniş Saatinden Önce Size Özel Araç Hazır Edilir, Karşılama Görevlimiz İsminizin Yazılı Olduğu Kağıt İle Buluşma Noktasında Bekler, Özel Transfer Hizmetimiz Kapıdan Kapıyadır, İstediğiniz Yere Bırakılır ya da İstediğiniz Yerden Alınırsınız, Soğuk İçecek İkramı Vardır, Bebek Koltuğu ve Bağaj Yardımı Vardır.
  • fr-FR
  • English (UK)

İstanbul Havalimanı Transfer

İstanbul havaalanı transfer hizmetleri ile Yeni İstanbul Havalimanı için kurumsal yolcu taşıma faaliyetleri yürütülmektedir. Ayrıcalıklı bir ulaşım imkânı elde etmek isteyen kişiler firmamızdan tam destek alarak İstanbul’un tüm bölgelerinden havaalanına konforlu bir şekilde ulaşabilir. Uygun fiyatlı ve yüksek konforlu transfer seçeneklerine sahip olan firmamız tarafından, kısa sürede İstanbul Havalimanına ulaşabilirsiniz.
Firmamız İstanbul Havalimanı transfer firmaları arasında verdiği hizmet kalitesi açısından sıyrılmış ve kısa sürede lider konuma yükselmiştir,
Neden Lider Konumdayız:
- Karşılamamız çok güçlü, diğer firmalar fason olarak karşılama hizmeti alırlar, karşılamacılar bu çalışma sisteminde yolcuyu karşılamakla mükelleftir, geri kalanına karışmaz, Biz ise müşteri gözüyle görmediğimiz misafirimizi karşılarız, çanta ve valizine yardım ederek araca kadar eşlik ederiz, ayrıca tüm karşılamacılar kendi elemanlarımız ve ailemizden kişilerdir, bu da büyük bir özveriyle hizmet sunma yarışı demektir.
-Araçlarımız kapıda hazır, sizi hiç bir şekilde bekletmiyoruz, zaten uzun mesafelerden gelmiş siz değerli misafirlerinizin bir an önce sevdiklerine kavuşması veya dinleneceği yere ulaşması için, sizi bekletmiyoruz, uçaktan indiğiniz anda aracınız sizin için kapıda hazır olarak bekletilmektedir.
-Son model araçlar, Tüm araçlarımız son model Mercedes Marka araçlardır, Konforunuz için ihtiyaç olan iklimlendirme, temizlik ve rahatlık fazlasıyla mevcuttur, ayrıca aracımızda soğuk ve sıcak içecek ikramımız vardır,
-Tüm Belgeleri Tamam Yasal Firmayız, Bu işi neredeyse korsan firmalarla aynı fiyatlara, tamamen yasal ve profesyonel bir şekilde yapıyoruz.
-Şoförlerimiz çok iyi ve eğitimli, firmamızın araçları kendi öz malıdır ve şoförlerimiz aileden kişilerdir, araç içerisinde kesinlikle sigara içilmez, alkol kullanılmaz, istanbulu çok iyi bilen şoförlerimiz en az 10 yıl deneyimlidir, tüm turistik tesisleri ve otelleri bilir sizi zaman kaybetmeden rahat ve konforlu bir şekilde gideceğiniz yere ulaştırır.
-Fiyatlarımız uygun, bizimle whatsapptan iletişim kurarark fiyat alınız göreceksiniz ki korsan firmaların fiyatına sizlere en güzel hizmeti sunuyoruz.

Kişiye özel taşıma hizmetleri kapsamında İstanbul Havalimanı transfer hizmetleri, ulaşım için vakit kaybı yaşamanıza gerek kalmadan, konforlu ve güvenli bir şekilde havalimanına ulaşmanızı sağlamaktadır. Profesyonel şoförler ve lüks araçlarımız ile havalimanı karşılamadan, havaalanı ulaşımına kadar tüm ulaşım hizmetleri firmamız tarafından sağlanmaktadır.

VİP Havaalanı Transfer Hizmetleri

İstanbul’da yaşanan en büyük sorunlardan biri trafiktir. Özellikle gün içinde, birçok noktaya uzak havaalanlarına ulaşım sağlamak için uzun süre kişilerin toplu taşımada, ağır valizleri ve yükleri ile seyahat etmesi gerekmektedir. Bu sorunların ortadan kaldırılması adına firmamız tarafından VİP özel transfer hizmeti sağlanarak, sizin konforlu ve güvenli bir şekilde tüm havalimanlarına taşınmanızı sağlamaktayız.

Kapıdan kapıya uygulaması ile evinizden, havalimanı girişine kadar yüksek konforla yolcuların taşınması sağlanmaktadır. İstanbul Yeni Havalimanı transfer fiyatları toplu taşımada vereceğiniz ücretleri ve çekeceğiniz çileyi en iyi şekilde karşılamaktadır. Ekonomik ve rahat bir şekilde araçlarla ulaşım sağlayarak, zahmetsiz bir yolculuk yapabilirsiniz.

İstanbul Havaalanı Transfer Ücretleri

Tüm dünyada yaygın olarak taşımacılık sistemi Uber ile benzer özelliklere sahip olan firmamız tarafından, havalimanı taşımacılığında en iyi alternatifi elde edebilirsiniz. Araç içi ikram, hoş karşılama, alternatif yolculuk seçenekleri, bagaj taşıma vb. daha birçok özel hizmet ile kurumsal bir hizmet deneyimi yaşayabilirsiniz. Zamandan en iyi şekilde tasarruf ederek raht bir ulaşım sağlayarak, oldukça makul ücretlerle havaalanına ulaşabilirsiniz.

Firmamız tarafından farklı tür hizmet talebinde bulunabilirsiniz. İsterseniz kapıdan kapıya özel taşımacılık isterseniz de taşıma servislerimizi kullanarak ekonomik İstanbul havalimanı transfer ücretleri ile uzun süre trafikte zahmetli bir yolculuk yapmanıza gerek kalman kurumsal hizmet sağlanmaktadır. En uygun taşıma fiyatları ile İstanbul’un tüm noktalarından yeni havalimanına güvenli ve konforlu bir şekilde ulaşabilirsiniz.

İstanbul Havalimanı Transfer 0544 789 99 19

Sosyal Medyada Nehir Transfer

Sosyal Medyada Bizi Takip Ederek, Kampanyalarımızdan ve Hediye Kuponlarımızdan Haberdar Olabilirsiniz...