İstanbul Yeni Havalimanı Shuttle

İstanbul Havalimanı Transfer

İstanbul Havalimanı Transfer Hizmeti, Sizin İçin Özel Araç Gelir ve Görevli, İsminizin Yazlılı Olduğu Kağıt İle Sizi Karşılar, Özel Transferimiz Kapıdan Kapıyadır, Sizi Aldığımız Yerden Adresinize Bırakırız, ya da Belirttiğiniz Adresten Alırız, Havalimanında Bırakırız. Soğuk İçecek İkramımız Vardır, Bağaj Yardımı Vardır, Talep Etmeniz Halinde Ücretsiz, Bebek Koltuğumuz Vardır.

Paylaşımlı Transfer (Kampanyalı)

İstanbul Yeni Havalimanı Paylaşımlı Transfer, Kampanyalı Transferimizdir, Belirli Bir Güzergah Üzerinde Çalışır, Saat Başlarında veya Belirli Yolcu Sayısına Ulaşınca Kalkar, Soğuk İçecek İkramımız Vardır, Sadece Havalimanından Kalkar, Güzergah Boyunca İstenilen Noktada İndirme Yapılır, Bağaj Yardımı Vardır. Servis Saatleri Değişken Olabilir, Bilgi Alınız.

Vip Transfer ( ÖZEL )

İstanbul Havalimanı Vip Transfer Hizmeti, Uçağınızın İniş Saatinden Önce Size Özel Araç Hazır Edilir, Karşılama Görevlimiz İsminizin Yazılı Olduğu Kağıt İle Buluşma Noktasında Bekler, Özel Transfer Hizmetimiz Kapıdan Kapıyadır, İstediğiniz Yere Bırakılır ya da İstediğiniz Yerden Alınırsınız, Soğuk İçecek İkramı Vardır, Bebek Koltuğu ve Bağaj Yardımı Vardır.
  • fr-FR
  • English (UK)

İstanbul Yeni Havalimanı Shuttle

İstanbul Yeni Havalimanı'na shuttle servis hizmeti, sektörde 10 yılı aşkın tecrübesiyle profesyonel faaliyetlerine devam eden firmamızın kaliteli hizmetleri arasında yer almaktadır. Müşteri memnuniyetine verdiği önem ile İstanbul Havalimanı'na ulaşımda akla gelen ilk tercihlerden biri olan şirketimiz, hem ekonomik hem güvenli hem de konforlu hizmet sunmaya devam etmektedir. İstanbul Yeni Havalimanı shuttle servisimiz hakkında merak ettiğiniz tüm bilgileri, firmamızın kurumsal web sitesi üzerinde yer alan iletişim bilgilerini kullanarak müşteri temsilcimizden edinebilirsiniz.
Shuttle Hizmeti Nedir ?
Türkçe Kullanımda Şatıl Hizmeti Olarak Geçen bu hizmet, bir aracı bir çok farklı lokasyondan müşteri toplayarak, gidilecek yere bırakmak veya belirli bir yerden çıkış yaparak çeşitli lokasyonları dolaşarak yolcu bırakma hizmetidir, bu hizmet özel transfer hizmetine nazaran daha ucuzdur ancak, 7-8 yer dolaşan araç hem zaman kaybetmekte hem de içindeki yolcular için müthiş bir zaman kaybına neden olmaktadır, düşünsenize o kadar yoldan bir İstanbul Tatili için geleceksiniz ve gününüzün neredeyse yarısı yollarda geçecek ve fazlaca yorulacak olduğunuz için yarın gezmeye bile mecaliniz kalmayacak hale geleceksiniz, görüldüğü gibi shuttle hizmeti,  astarı yüzünden pahalıya mal oldu, vip hizmet alırsanız çok küçük bir fiyat farkıyla bekleme yapmadan, en kısa yollardan konaklayacağınız yere ulaşırsınız, araçta yalnız yolculuk yaptığı için ve dur kalk yapılmadığı için ve ayrıca varış yerinize oldukça kısa sürede ulaştığınız için, tatilinize kesintisiz devam edebilirsiniz, vip servislerimizde her şey sizin konforunuz ve rahatlığınız için tasarlandı lütfen bizlerden whatsapp aracılığıyla fiyat alınız.

İstanbul Havalimanı'na Özel Transfer Hizmeti

Sektörde müşterilerine sunduğu hizmet kalitesi ile rakipsiz bir konuma ulaşan firmamız geçmişten günümüze en çok tercih edilen firmalardan biridir.  Kapıdan kapıya servis avantajı sunan firmamızda aynı zamanda geniş araç filosu bulunmaktadır. Bu filomuzda yer alan araçlarımız Mercedes Vito marka olup tamamen müşteri memnuniyeti odaklı yeniden dizayn edilmiştir. İstanbul dışındaki illere bile ulaşımda uzun saatler boyunca ihtiyacınız olan tüm gereçler araçlarımızda bulunmaktadır. Böylelikle yolculuğunuz süresince sıkılmadan, strese girmeden keyifle evinize ya da kalacağınız otele ulaşmanın keyfini sürebilirsiniz.
Araç içinde bulunduğunuz sürece şirketimizin anlaşmalı olduğu sigorta acentası tarafından sigortalısınız, araç içerisinde multimedya uygulamaları ve ücretsiz wifi hizmeti vardır, çocuklarınız için çocuk koltuğu, bebekleriniz içinse araba pusetimiz vardır, rezervasyon esnasında bize bildirirseniz, araç sizi almaya  Geldiğinde İstekleriniz ve ihtiyaçlarınız hazır olacaktır. Firmamız Engelli Misafirleri için ücretsiz Engelli arabası da tahisi etmektedir.
Sadece İstanbul'un ilçe ve semtlerinde değil aynı zamanda şehir dışına da ulaşım imkanı sunan firmamız İstanbul Yeni Havalimanı transfer fiyatları konusunda çok uygun seçenekler sunmasıyla sektörde en çok tercih edilen şirketlerin başında gelmektedir. Özellikle çocuklu ve çok eşyalı aileler için benzersiz bir yolculuk deneyimi sunan firmamız, sektöre 10 yıldan fazla süredir icra ettiği faaliyetlerden edindiği tecrübeleri görev aldığı her yeni işte uygulamaktadır.

İstanbul Havalimanı Vip Transfer

Geniş ailelerin yanı sıra, gerek İstanbul'un tüm ilçe ve semtlerinden gerekse de civar illerden en seçkin müşterilerimize de Vip transfer hizmeti sunan firmamız, bu alanda tecrübeli şoförleri ve personeliyle de tercih sebebi olarak görülmektedir. Vip transfer için gerekli tüm unsurlara göre özel olarak dizayn edilmiş Mercedes Vito marka araçlarla İstanbul Havalimanı'na yolcuğunuz boyunca daha önce tecrübe etmediğiniz konfor ve lüksü aynı anda yaşayabilirsiniz. Firmamızın İstanbul Havalimanı Vip transfer hizmeti hakkında ve fiyatları ile ilgili merak ettiğiniz tüm konuları web sitemizde bulabilirsiniz.
Firmamız Sizlere Özel Transfer hizmeti sunmaktadır,
Vip Transfer Hizmeti İçeriğinde Neler Var
Karşılamacılarımız anlaştığımız yerde sizleri bekler, uçaktan çıktığınız anda eş zamanlı olarak aracınız da kapının önüne çağırılır, karşılamacılarımız çanta valiz vs. yardım ederek sizleri araca kadar uğurlar, Vip Transfer Pahalı mı, Aslında ucuz bile denilecek fiyatlara vip transfer hizmeti alıyorsunuz, şöyle ki, taksi ile gideceğiniz yerlerin Fiyatına neredeyse aynı fiyatlara rahat, temiz, konforlu Mercedes Araçlarla gidiyorsunuz. Bizden Fiyat alarak ne kadar ucuz hizmet sunduğumuza şahir olabilirsiniz.

İstanbul Havalimanı Transfer 0544 789 99 19

Sosyal Medyada Nehir Transfer

Sosyal Medyada Bizi Takip Ederek, Kampanyalarımızdan ve Hediye Kuponlarımızdan Haberdar Olabilirsiniz...