İstanbul Yeni Havaalanı Transfer Shuttle

İstanbul Havalimanı Transfer

İstanbul Havalimanı Transfer Hizmeti, Sizin İçin Özel Araç Gelir ve Görevli, İsminizin Yazlılı Olduğu Kağıt İle Sizi Karşılar, Özel Transferimiz Kapıdan Kapıyadır, Sizi Aldığımız Yerden Adresinize Bırakırız, ya da Belirttiğiniz Adresten Alırız, Havalimanında Bırakırız. Soğuk İçecek İkramımız Vardır, Bağaj Yardımı Vardır, Talep Etmeniz Halinde Ücretsiz, Bebek Koltuğumuz Vardır.

Paylaşımlı Transfer (Kampanyalı)

İstanbul Yeni Havalimanı Paylaşımlı Transfer, Kampanyalı Transferimizdir, Belirli Bir Güzergah Üzerinde Çalışır, Saat Başlarında veya Belirli Yolcu Sayısına Ulaşınca Kalkar, Soğuk İçecek İkramımız Vardır, Sadece Havalimanından Kalkar, Güzergah Boyunca İstenilen Noktada İndirme Yapılır, Bağaj Yardımı Vardır. Servis Saatleri Değişken Olabilir, Bilgi Alınız.

Vip Transfer ( ÖZEL )

İstanbul Havalimanı Vip Transfer Hizmeti, Uçağınızın İniş Saatinden Önce Size Özel Araç Hazır Edilir, Karşılama Görevlimiz İsminizin Yazılı Olduğu Kağıt İle Buluşma Noktasında Bekler, Özel Transfer Hizmetimiz Kapıdan Kapıyadır, İstediğiniz Yere Bırakılır ya da İstediğiniz Yerden Alınırsınız, Soğuk İçecek İkramı Vardır, Bebek Koltuğu ve Bağaj Yardımı Vardır.
  • fr-FR
  • English (UK)

İstanbul Yeni Havaalanı Transfer Shuttle

İstanbul havalimanı transfer hizmeti İstanbul’da ulaşıma dair en önemli sorunlardan biridir. Türkiye’nin ve Avrupa’nın en büyük havalimanlarından biri olan İstanbul Havalimanı gün içinde milyonlarca yolcuya ev sahipliği yapmaktadır. Yurt içi, yurt dışı yolcu kapasitesi ile çok sayıda yolcunun İstanbul’a giriş yaptığı en önemli adreslerden biri olan havalimanı, bu yoğunluk ile ortaya çıkan birçok soruna da neden olmaktadır. Yolcu yoğunluğunun getirdiği en büyük sorunlardan biri havaalanına iniş yapan yolcuların İstanbul içine ulaşmalarıdır. İstanbul Yeni Havalimanı transfer servislerimiz ile bu sorun ortadan kaldırılmaktadır.
Firmamız Havalimanı ilk açıldığında başlattığı shuttle servisini, yeni havalimanın uzak olması, zaman kaybının çok olması ve istanbul'un diğer ucundsa olması nedeniyle uçağa yetişememe gibi durumlar yaşanmış ve firmamız shuttle hizmetini durdurmak zorunda kalmiştır, ancak firmamız fiyat indirimine giderek tek kişi gelen yollcuların mağdur olmaması için uygun fiyatlar sunmaktadır, firmamızın karşılama servisi shuttle hizmeti için de geçerlidir, sizi adınızın yazılı olduğu board ile bekliyoruz, sizi karşılayan elemanlarımız perfect derecede ingilizce ve arapça bilmektedir bu açıdan misafirlerinizi de gönül rahatlığıyla bizlere yönlendirebilirsiniz. Firmamız İstanbul'u çok iyi bilen şoförleriyle sizleri hem kısa sürde hem de yüksek güvenlikli bir şekilde hem de konforlu üstelik oldukça uygun fiyatlara varış noktasına götürecektir, ödemeyi araçta veya varış noktasında dolar, TL veya Euro Olarak yapabilirsiniz.
Firmamız 24 saat havalimanı içerisinde araç bekletmektedir, sizi 5 dakika içerisinde karşılama ve araca bindirerek gideceğiniz yere doğru yol alma garantisini veriyoruz, Firmamız Karşılama Elemanları Tek Tip Giyinir, şoförlerimiz kesinlikle araçta sigara vb. şeyler kullanmaz, araçlarımız sizin konforunuz için en uygun şekilde iklimlendirme şartlarına uygundur, yazın buz gibi, kışın ise sıcacık araçlarımızla yolculuk etmenin konforunu yaşamak için bizimle iletişime geçmeniz yeterlidir, whatsapp personelimiz 24 saat online durumda beklemektedir.

İstanbul Avrupa ve Anadolu yakalarından yolcuların evlerinden alınarak havalimanına kadar ulaştırılmasının yanı sıra kurumsal firmamız tarafından, havalimanından kalkan paylaşımlı araçlar ile belirli güzergâhlarda konforlu bir seyahat gerçekleştirmeniz mümkündür.

İstanbul Yeni Havalimanı Ulaşım Güzergâhları

Yeni havalimanı için merak edilen en önemli sorular arasında, havalimanına ulaşım güzergâhları yer almaktadır. Özellikle İstanbul’a ilk defa gelen yolcuların havalimanına indikten sonra hangi araçlarla adreslerine ulaşmaları gerektiği konusu birçok kişinin oldukça zahmetli bir yolculuk yapmasına neden olmaktadır. Ucuz havaalanı transfer hizmetimiz sayesinde İstanbul’un tüm noktalarından yeni havalimanı için en hızlı ve güvenilir taşıma hizmeti sağlanmaktadır.

En kaliteli ve ekonomik ulaşım çözümleri sunan firmamız tarafından VİP taşımacılıktan, toplu taşımaya kadar alternatif birçok farklı transfer seçenekleri sunulmaktadır. İstediğiniz zaman ulaşım hizmetlerimizden yararlanarak İstanbul’un tüm noktalarına havaalanından konforlu bir şekilde ulaşım sağlayabilirsiniz. İstanbul çeşitli ilçe ve semtlerine gün içinde yüzlerce yolcu taşıyan firmamız, yıllardır İstanbul’un en kurumsal havaalanı transfer firmaları arasında yerini almayı başarmıştır.

İstanbul Kurumsal Havalimanı Taşımacılığı

Özel yolcuların havaalanlarından karşılanmasından, ulaşım adreslerine kadar ulaştırılması için son model araçlarımız ile hizmet sunmaktayız. Profesyonel şoförlerimiz tarafından İstanbul’un tüm noktalarına güvenilir ve konforlu bir hizmet sunulmaktadır. İstanbul havalimanı ulaşım hizmetleri kapsamında, özellikle firmaların özel müşterileri ve davetliler için VİP taşıma hizmetleri sunulmaktadır.

Toplantı, yemek buluşmaları, iş seyahatleri, organizasyonlar vb. etkinlikler için kurumsal taşıma hizmetimizden yararlanabilirsiniz. VİP minibüsler ve diğer araçlarımızla en özel yolcuların hızlı, konforlu ve güvenilir bir şekilde transferi gerçekleştirilmektedir.

 

İstanbul Havalimanı Transfer 0544 789 99 19

Sosyal Medyada Nehir Transfer

Sosyal Medyada Bizi Takip Ederek, Kampanyalarımızdan ve Hediye Kuponlarımızdan Haberdar Olabilirsiniz...