İstanbul Yeni Havalimanı Transfer Ücreti

İstanbul Havalimanı Transfer

İstanbul Havalimanı Transfer Hizmeti, Sizin İçin Özel Araç Gelir ve Görevli, İsminizin Yazlılı Olduğu Kağıt İle Sizi Karşılar, Özel Transferimiz Kapıdan Kapıyadır, Sizi Aldığımız Yerden Adresinize Bırakırız, ya da Belirttiğiniz Adresten Alırız, Havalimanında Bırakırız. Soğuk İçecek İkramımız Vardır, Bağaj Yardımı Vardır, Talep Etmeniz Halinde Ücretsiz, Bebek Koltuğumuz Vardır.

Paylaşımlı Transfer (Kampanyalı)

İstanbul Yeni Havalimanı Paylaşımlı Transfer, Kampanyalı Transferimizdir, Belirli Bir Güzergah Üzerinde Çalışır, Saat Başlarında veya Belirli Yolcu Sayısına Ulaşınca Kalkar, Soğuk İçecek İkramımız Vardır, Sadece Havalimanından Kalkar, Güzergah Boyunca İstenilen Noktada İndirme Yapılır, Bağaj Yardımı Vardır. Servis Saatleri Değişken Olabilir, Bilgi Alınız.

Vip Transfer ( ÖZEL )

İstanbul Havalimanı Vip Transfer Hizmeti, Uçağınızın İniş Saatinden Önce Size Özel Araç Hazır Edilir, Karşılama Görevlimiz İsminizin Yazılı Olduğu Kağıt İle Buluşma Noktasında Bekler, Özel Transfer Hizmetimiz Kapıdan Kapıyadır, İstediğiniz Yere Bırakılır ya da İstediğiniz Yerden Alınırsınız, Soğuk İçecek İkramı Vardır, Bebek Koltuğu ve Bağaj Yardımı Vardır.
  • fr-FR
  • English (UK)

İstanbul Yeni Havalimanı Transfer Ücreti

İstanbul havaalanı ulaşım hizmetleri için kurumsal firmalar tarafından farklı fiyat avantajları sağlanmaktadır. Türkiye’nin en büyük kentlerinden biri olan İstanbul’da herhangi bir noktadan başka bir noktaya ulaşmak oldukça zordur. Özellikle kısıtlı bir sürede havalimanlarına ulaşmak isteyen kişilerin toplu taşıma araçlarını tercih etmesi sürenin daha da uzamasına neden olmaktadır. Kurumsal havalimanı ulaşım hizmetlerimi sayesinde istediğiniz yerden hızlı ve güvenilir bir şekilde havalimanlarına transferinizi sağlayabilirsiniz. İstanbul yeni havalimanı transfer Ücretleri yolcular için sunulan hizmetlerin özelliklerine göre değişiklik göstermektedir.

İstanbul ziyaretlerinizde en uygun ulaştırma seçeneğini sizler için sunan firmamız, VİP taşımacılıktan, paylaşımlı araçlara kadar geniş ulaşım seçenekleri ile hizmet sağlamaktadır. Kurumsallıktan asla ödün vermeyen ve hizmette sınır tanımayan şoförlerimiz tarafından, kısa süre içinde İstanbul havalimanından adresinize en hızlı yoldan ulaşabilirsiniz.
Ücret tarifesi için Firmamızla iletişime geçmenin çeşitli yolları vardır ancak en sağlıklı yol ise whatsapp ile iletişime geçmektir, Müşteri temsilcimiz 24 saat onlinedir, iletişime geçtiğiniz anda sizlere cevap yazarak, sormak istediğiniz tüm sorulara ve öğrenmek istediğiniz tüm bilgiere kısa sürede cevap verir, anlaşılması durumunda bizlere whatsapp üzerinden uçak bileti resmini, ve isminizi ya da uçuş numaranızı, iniş saatini ve isminizi yollamanız yeterlidir, whatsapp üzerinden sizlere kroki yolluyoruz, bu krokiye göre hareket ederek kolayca karşılamacılarımızla buluşabilirsiniz, karşılamacılarımız elerinde isminizin yazılı olduğu bir kağıtla sizleri bekliyor olacaktır, ayrıca sizi gideceğiniz yere götürecek araç da siz uçaktan iner inmez hazır edilmiştir, Fiirmamız işini ciddiye almakta ve bu işi severek yapmaktadır, uçaktan inince bagaj ve taxi yolunda kaybedilen zamandan dolayı çıkış kapısına gecikebilirsiniz, karşılamacılarımız ek bekleme süreleri için sizlerden kesinlikle hiç bir ücret talep etmemektedir, firmamızdan hizmet alınca rahatlığın ve konforun ne kadar uygun ifiyatlara sunulduğuna şaşıracaksınız.

İstanbul Havalimanı VİP Transfer Hizmeti

Havalimanlarından şehir merkezlerine ulaşmak çoğu zaman zorlukları beraberinde getirmektedir. Özellikle İstanbul’da bu sorun iki kat daha fazladır. İstanbul’a ilk defa gelen kişiler uzun süre gitmek istediği adrese ulaşmak için alternatif yol arayışlarına girmesine gerek kalmadan VİP araçlarımızla taşıma hizmeti sunulmaktadır.

Tercihe göre bebek koltukları, bagaj taşıma hizmeti, kapıda karşılama ve kapıya bırakma, araç içi ikram vb. seçeneklerle VİP transfer hizmeti sağlanır. Ucuz transfer İstanbul havalimanı için güvenli ve konforlu bir şekilde ulaşım hizmeti sağlanır.  8 – 10 yolcu kapasiteli özel araçları tercih etmeniz halinde grup seyahatleriniz için konforlu ve özel bir taşımacılık hizmeti alabilirsiniz.

İstanbul Havalimanı Ucuz Ulaşım

Son model araçlarla havalimanına kolay ve konforlu ulaşım seçenekleri aynı zamanda yolcuların bütçelerine uygun avantajlarla sunulmaktadır. Gün içinde binlerce yolcunun tercih ettiği hizmetlerimiz, İstanbul’un tüm ilçe ve semtlerine özel taşımacılık hizmeti sunmaktadır. Müşteri odaklı çalışma prensibi sayesinde güvenilir ve konforlu hizmetlerimiz, uygun fiyatlarla sunulmaktadır.

Rahat, güvenilir ve ekonomik transfer hizmetleri ile sektörde en çok tercih edilen firmalardan biri olarak yolcu konforu ve güvenliği en önemli ilkemizdir. İstanbul havalimanı transfer ücretleri yolcuların hizmet talepleri doğrultusunda belirlenmektedir. 7/24 ulaştırma hizmetlerinden yararlanabilirsiniz.

İstanbul Havalimanı Transfer 0544 789 99 19

Sosyal Medyada Nehir Transfer

Sosyal Medyada Bizi Takip Ederek, Kampanyalarımızdan ve Hediye Kuponlarımızdan Haberdar Olabilirsiniz...