İstanbul Yeni Havalimanı Ulaşım

İstanbul Havalimanı Transfer

İstanbul Havalimanı Transfer Hizmeti, Sizin İçin Özel Araç Gelir ve Görevli, İsminizin Yazlılı Olduğu Kağıt İle Sizi Karşılar, Özel Transferimiz Kapıdan Kapıyadır, Sizi Aldığımız Yerden Adresinize Bırakırız, ya da Belirttiğiniz Adresten Alırız, Havalimanında Bırakırız. Soğuk İçecek İkramımız Vardır, Bağaj Yardımı Vardır, Talep Etmeniz Halinde Ücretsiz, Bebek Koltuğumuz Vardır.

Paylaşımlı Transfer (Kampanyalı)

İstanbul Yeni Havalimanı Paylaşımlı Transfer, Kampanyalı Transferimizdir, Belirli Bir Güzergah Üzerinde Çalışır, Saat Başlarında veya Belirli Yolcu Sayısına Ulaşınca Kalkar, Soğuk İçecek İkramımız Vardır, Sadece Havalimanından Kalkar, Güzergah Boyunca İstenilen Noktada İndirme Yapılır, Bağaj Yardımı Vardır. Servis Saatleri Değişken Olabilir, Bilgi Alınız.

Vip Transfer ( ÖZEL )

İstanbul Havalimanı Vip Transfer Hizmeti, Uçağınızın İniş Saatinden Önce Size Özel Araç Hazır Edilir, Karşılama Görevlimiz İsminizin Yazılı Olduğu Kağıt İle Buluşma Noktasında Bekler, Özel Transfer Hizmetimiz Kapıdan Kapıyadır, İstediğiniz Yere Bırakılır ya da İstediğiniz Yerden Alınırsınız, Soğuk İçecek İkramı Vardır, Bebek Koltuğu ve Bağaj Yardımı Vardır.
  • fr-FR
  • English (UK)

İstanbul Yeni Havalimanı Ulaşım

İstanbul Yeni Havalimanı hızlı ve güvenilir ulaşım firması arayan müşterilerimiz, yılların deneyimine sahip firmamızın profesyonel faaliyetlerinden yararlanabilirler. Her bütçeye uygun en kaliteli ulaşım hizmetlerinden faydalanmak için tek yapmanız gereken, sektörde 10 yılı aşkın tecrübesiyle müşteri memnuniyeti odaklı faaliyetlerine devam eden ulaşım firmamızın kurumsal internet sitesi üzerinden bizimle iletişime geçmenizdir.
Firmamız yeni kuruluş olmasına rağmen yaklaşık 15 yıldır turizm sektöründe ve İstanbul Havalimanı Transfer Hizmetinde Çalışmakta ve %100 Müşteri memnuniyeti sağlamaktadır, firmamız hepsi aileden olmak üzere 6 karşılamacı 11 adet Mercedes Vito 4 Adet 17 Kişilik Mercede Sprinter ile 24 Saat Kesintisiz ve Güvenilir Havalimanı Transfer Hizmeti Sağlamaktadır, Biz Bu işi seviyoruz ve Sevilerek yapılan işin başarıya mahkum olduğunu düşünüyoruz, en ufak bir memnuniyetsizlik durumunda Yapılan transferin ödemesi iade edilir ve dönüş transferiniz hediye olarak ücretsiz yapılır, biz yaptığımız işte bu kadar da iddialıyız. İstanbul Tüm Turistik bölgelerine Transfer ve ulaşım için bizlerden fiyat alabilirsiniz, whatsapp operatörlerimiz 24 saat onlinedir, firmamızın araçları ve karşılamacıları 24 saat havalimanı içerisinde hazır durumdadır.

İstanbul'un bütün ilçe ve semtlerinde kapıdan kapıya yüksek konforlu ulaşım hizmeti sunan firmamız aynı zamanda İstanbul'un civar illerine de düzenli olarak servis akışı sağlamaktadır. Eğer hızlı bir şekilde havalimanına gitmek istiyor ya da havalimanından evinize ya da kalacağınız otele başınız ağrımadan güvenle ulaşmak istiyorsanız bu alanda yılların deneyimi ile faaliyetlerine devam eden firmamızdan profesyonel hizmet alabilirsiniz.

Özel Transfer Ulaşımı Nedir?

Firmamızın müşterilerimizin hizmetine sunduğu özel transfer ulaşımı, İstanbul Yeni Havalimanı ulaşım araçları arasında yer alan, daha çok kalabalık ailelere ve saygın kişilere son model Mercedes Vito marka araçlarla ulaşım hizmetidir. İstanbul Havalimanına ulaşımda kullanacağınız Havaist otobüsleri ve taksi gibi alternatif seçeneklere göre çok daha konforlu ve güvenli bir şekilde ulaşım hizmeti veren firmamız, özel transfer ulaşımı sektöründe en çok tercih edilen, müşteri memnuniyetini şirket prensibi haline getirmiş bir ulaşım firmasıdır. Bu sayede dilerseniz farklı lokasyonlardan İstanbul Yeni Havalimanı noktaları, dilerseniz de havalimanından İstanbul'un tüm ilçe ve semtlerine hızlı ve güvenilir bir şekilde ulaşım yapabilirsiniz. Firmamız ayrıca İstanbul dışındaki yakın illere de özel transfer ulaşımı faaliyetleri sunmaktadır.

Özel Transfer Ulaşımı Avantajları Nelerdir?

Özellikle kalabalık ve çok eşyası bulunan ailelerin son yıllarda en çok tercih ettiği ekonomik yöntemler arasında yer alan özel transfer ulaşımı İstanbul Yeni Havalimanı ulaşım hizmetlerinde müşterilere güvenilir, hızlı ve uygun fiyatlı ulaşım imkanları sağlamaktadır. Özel transfer ulaşımı ile yararlanabileceğiniz imkanlar şunlardan oluşmaktadır:

  • Havalimanından gideceğiniz yere, başınız ağrımadan çok rahat bir şekilde ulaşabilirsiniz.
  • Eşyalarınızın hiçbiri kaybolmadan veya zarar görmeden deneyimli ekibimiz tarafından araçlara taşınır ve istiflendir.
  • Sizi bekleyen aracınızda müşteri memnuniyetini sağlayacak tüm avantajlardan yararlanabilir, yolculuğunuz boyunca dinlenerek ve sevdiklerinizle eğlenerek yolculuk yapmanın tadını çıkarabilirsiniz.

 

 

İstanbul Havalimanı Transfer 0544 789 99 19

Sosyal Medyada Nehir Transfer

Sosyal Medyada Bizi Takip Ederek, Kampanyalarımızdan ve Hediye Kuponlarımızdan Haberdar Olabilirsiniz...