İstanbul Yeni Havalimanı Vip Ulaşım

İstanbul Havalimanı Transfer

İstanbul Havalimanı Transfer Hizmeti, Sizin İçin Özel Araç Gelir ve Görevli, İsminizin Yazlılı Olduğu Kağıt İle Sizi Karşılar, Özel Transferimiz Kapıdan Kapıyadır, Sizi Aldığımız Yerden Adresinize Bırakırız, ya da Belirttiğiniz Adresten Alırız, Havalimanında Bırakırız. Soğuk İçecek İkramımız Vardır, Bağaj Yardımı Vardır, Talep Etmeniz Halinde Ücretsiz, Bebek Koltuğumuz Vardır.

Paylaşımlı Transfer (Kampanyalı)

İstanbul Yeni Havalimanı Paylaşımlı Transfer, Kampanyalı Transferimizdir, Belirli Bir Güzergah Üzerinde Çalışır, Saat Başlarında veya Belirli Yolcu Sayısına Ulaşınca Kalkar, Soğuk İçecek İkramımız Vardır, Sadece Havalimanından Kalkar, Güzergah Boyunca İstenilen Noktada İndirme Yapılır, Bağaj Yardımı Vardır. Servis Saatleri Değişken Olabilir, Bilgi Alınız.

Vip Transfer ( ÖZEL )

İstanbul Havalimanı Vip Transfer Hizmeti, Uçağınızın İniş Saatinden Önce Size Özel Araç Hazır Edilir, Karşılama Görevlimiz İsminizin Yazılı Olduğu Kağıt İle Buluşma Noktasında Bekler, Özel Transfer Hizmetimiz Kapıdan Kapıyadır, İstediğiniz Yere Bırakılır ya da İstediğiniz Yerden Alınırsınız, Soğuk İçecek İkramı Vardır, Bebek Koltuğu ve Bağaj Yardımı Vardır.
  • fr-FR
  • English (UK)

İstanbul Yeni Havalimanı Vip Ulaşım

İstanbul'da Yeni Havalimanına en hızlı ulaşım yapmak isteyenler için mevcut durumda üç farklı yol bulunmaktadır. Bu yolları tercih ederek İstanbul Yeni Havalimanı'na hızlı ve güvenli bir şekilde ulaşabilirsiniz. Bu yöntemler şunlardan oluşmaktadır:

  1. Havaist otobüslerine binerek ulaşım
  2. Taksiye binerek ulaşım
  3. Özel transfer hizmeti alarak ulaşım

Eğer Taksiye sığmayacak kadar çok bavulunuz varsa veya kalabalık bir aileyseniz, 8 kişilik Mercedes Vito Araçlarla Hizmet veren Nehir Transfer Sizi Havalimanı Yolcu çıkış kapısında üzerinde adınızın yazılı olduğu kağıtla sizi bekler karşılama elemanlarımız güleryüzlü ve sizlere yardım için her an hazırdır, Firmamızın karşımala elemanları Sizi karşılamak içi 30 dakika öncesinden hazırlık yapar, sıradaki araçla iletişime geçerek siz dışarıya çıktığınız andan araca binerek gideceğiniz lokasyona doğru yola çıkmak için aracı hazır halde bulundurur, Sizi karşıladıktan sonra çanta ve valizlerinize yardım ederek araca kadar sizlere eşlik eder, Firmamız Uçak gecikmelerinden veya yolcunun lavabo, çocuk ihtiyaçları vs. gecikmesinden kaynaklanan gecikmelerde ek ücret talep etmez, sizi alana kadar karşılamacımız sizi orada bekler.

Havaist otobüsleri ve taksi gibi yöntemlerin dışında özel transfer hizmeti almak için firmamızın müşteri memnuniyeti odaklı faaliyetlerinden yararlanabilirsiniz. İstanbul Yeni Havalimanı ulaşım, firmamızın kurulduğu günden bu yana binlerce müşterisine başarılı şekilde sunduğu profesyonel hizmetleri arasında yer almaktadır. Firmamız sektörde 10 yılı aşkın tecrübesiyle alanında lider bir şekilde hizmet vermeye devam etmektedir.

Son Model Vip Ulaşım Hizmetleri

Sektörde 10 yıldan fazladır faaliyette bulunan firmamız, İstanbul Yeni Havalimanı'na ulaşmak isteyen tüm müşterilerimize başka bir yerde bulamayacakları kaliteli hizmeti sunmaktadır. İstanbul Yeni Havalimanı ulaşım noktaları dışında da hizmet veren firmamız, filosunda tamamen müşterilerimizin istek ve taleplerine göre yeniden dizayn edilmiş Mercedes Vito araçlar barındırmaktadır. Vip hizmet için özel tahsis edilen Mercedes Vito araçlarla kapıdan kapıya ulaşım hizmetleri sunulmaktadır.

Uçağınız indikten sonra ya da uçuşunuz için havalimanına gitmeniz gerektiğinde ulaşımda en güvenilir ve hızlı hizmeti sunan firmamız, müşteri memnuniyetine verdiği önemi son model araçlarla göstermektedir. Sizleri havalimanı bekleme noktamızda adınızın yazılı olduğu bir pano ile bekleriz. Bu sayede uçağınızdan iner inmez, herhangi bir kafa karışıklığı yaşamadan deneyimli ekibimiz ile bir araya gelebilirisiniz. Daha sonra bavullarınızı, bebek arabası gibi eşyalarınızın taşınmasında profesyonel destek vererek aracımıza güvenli bir şekilde yerleştiririz.

Bakımlı ve Klimalı Araç Filosu

Siz müşterilerimizin havalimanından gitmek istediğiniz yere güvenli ve hiçbir sorun yaşamadan ulaşarak, başka bir ulaşım aracında bulamayacağınız rahatlık ve konforu tecrübe etmenizi sağlarız. Hızlı ve konforlu ulaşımda kullandığımız araçların her biri bakımları sürekli yapılan klimalı araçlardan oluşmaktadır. İstanbul Yeni Havalimanı ulaşım ücretleri konusunda da uygun fiyatlar sunan firmamız, hem kendiniz hem de aileniz için en güvenli ulaşım hizmetlerini sunmaktadır. İstanbul'un tüm semt ve yakın illere servisimiz bulunmaktadır.
Bizimle İletişime Geçerek En Uygun Fiyatlarla Havalimanı Transfer Hizmeti Alabilirsiniz. Whatsapp operatörlerimiz 24 saat onlinedir.

İstanbul Havalimanı Transfer 0544 789 99 19

Sosyal Medyada Nehir Transfer

Sosyal Medyada Bizi Takip Ederek, Kampanyalarımızdan ve Hediye Kuponlarımızdan Haberdar Olabilirsiniz...