• +905428131373


İstanbul Havalimanı Ekonomik Transfer

İstanbul Yeni Havalimanı'na ekonomik transfer hizmeti almak isteyen geniş aileler ve kalabalık turist grupları, sektörde 10 yıldan fazla süredir müşteri memnuniyeti odaklı faaliyetlerini sürdüren firmamızın profesyonel hizmetlerinden yararlanabilirler. Kurulduğu günden bu yana kaliteli, güvenilir ve hızlı ulaşım hizmeti sunan firmamızda aynı zamanda her bütçeye uygun fiyat seçenekleri sunulması ile müşteri memnuniyetine ne kadar önem verdiğimizi bir kez daha gözler önüne sermekteyiz. Özellikle ekonomik yolculuk yapmak isteyenler için İstanbul Havalimanı ekonomik transfer hizmetimiz devam etmektedir. İstanbul Havalimanı yeni olduğu için çoğu insan oraya nasıl gideceği veya havalimanından şehir merkezine nasıl gideceği konusunda bilgisiz veya çekincelidir, acaba taksi dolandırıcılığına maruz kalır mıyım, acaba gideceğim yere hangi otobüs gidiyor, gideceğim yerin yakınına gitsem aktarma yapsam nasıl olur, diye düşünmektedir, artık bunların hiç birine gerek yok, Nehir Transfer ile En Ekonomik Şekilde Rahat, zaman kaybı olmadan gideceğiniz yere gidebilirsiniz, Araçlarımız 24 Saat Havalimanı Önünde Beklemektedir, Tüm yasal İzinleri alınmış, Turizm taşımacılılı için Gerekli Tüm Belgelere Sahip Firmamız İstanbul Turizm Taşımacılığı Sektöründe Lider Konumdadır. Whatsapp Üzerinden Bizlerden Fiyat Alabilirsiniz, Operatörlerimiz Günün Her Dakikası Onlinedir, Sorularınızı Cevaplamak için hazırdır.

İstanbul İçi ve Dışına Güvenilir Ulaşım

İstanbul merkezli kurulan şirketimiz sadece İstanbul'un tüm ilçe ve semtlerinde değil aynı zamanda İstanbul'a yakın tüm illere de profesyonel ulaşım hizmeti sunmaktadır. Bu sayede Bursa'dan Kocaeli'nden ve İzmir'den dilerseniz profesyonel özel transfer hizmetlerimiz sayesinde güvenilir ve hızlı bir şekilde İstanbul Yeni Havalimanı'na ulaşabilirsiniz.

Saygın müşterilerimiz için gerçek anlamda Vip klasına yakışır bir kalitede hizmet sunmayı sürdüren firmamız, sektörde yıllardan aldığı tecrübesi ile bugüne kadar pek çok nüfuzlu iş adamını ve ünlü isimleri İstanbul Yeni Havalimanı'na ultra lüks bir şekilde ulaştırmayı başarmıştır. Bunun yanı sıra müşterilerimiz için özel dizayn edilen Mercedes Vito marka araçlarımızda yol boyunca Vip kalitesini hissetmek için gerekli olan tüm donanım, konfor ve lüks anlayışı bulunmaktadır.
Yurtdışından gelen Misafirleriniz için, kendiniz için ya da akrabalarınız için bizim hizmetimizden yararlanabilirsiniz, firmamız sizlere en iyi hizmeti sunarak kesinlikle sizlerin bizlere olan güvenini sarsmayacak, sizleri mahçup etmeyecektir.

Her Bütçeye Uygun Ulaşım Hizmetleri

Firmamız sadece iş ve sanat sektöründe ünlü isimlere yönelik Vip özel servis hizmeti vermemektedir. Firmamızın geniş araç filosunda ayrıca kalabalık turist gruplarına ve özellikle çocuklu geniş ailelere ihtiyaç duydukları güvenilir ve ekonomik yolculuk hizmeti sunan araçlarımız da bulunmaktadır. Geniş ailelerin yol stresinden uzak bir şekilde, eğlenceli, rahat ve konforlu bir yolculuk  yaşamaları için özel olarak dizayn edilmiş, kapasitesi 14 kişiye kadar çıkan Mercedes Sprinter marka araçlarımız da İstanbul Yeni Havalimanı ucuz transfer hizmeti olarak müşterilerimizin hizmetine sunulmaktadır.

Eşyalarınızın ve bebek arabalarınızın deneyimli personelimiz tarafından taşınması, üst düzey deneyimli şoförlerimiz ile risksiz güvenli bir yolculuk yaşamak isteyen aileler firmamızın web sitesi üzerinde yer alan iletişim bilgilerini kullanarak firmamız hakkında detaylı bilgilere anında ulaşabilirler.