• +905428131373


İstanbul Havalimanı Transfer Fiyatları

İstanbul havalimanı ulaşım ücretleri her geçen gün yolcular aleyhine biraz daha artmaktadır. Özellikle İstanbul’un merkezi noktalarına uzaklığı yüzünden yeni havalimanından Anadolu ve Avrupa yakasının belirli noktalarına ulaşım için kişilerin çoğu zaman şehirlerarası ulaşım için ödedikleri ücret kadar bir ücret ödemesi gerekmektedir. Müşteri beklentilerini karşılamak adına daima avantajlı fiyatlarla hizmet sunana firmamız tarafından, kurumsal havalimanı taşımacılık hizmeti sağlanmaktadır. Firmamız Korsan firmalarla eşdeğer bir fiyata sizlere en uygun fiyatlarla en kaliteli hizmeti sunmaktadır, firmamızın araçları kendi öz malımız olduğu için bizde fiyat aralığı yoktur, işi de kendimiz yaptığımız için istediğimiz fiyatlara transfer yapabiliriz, internetteki çoğu siteler açık arttırma sitesidir, örneğin bir İstanbul havalimanı Transfer ihtiyacınız var, bu sitelerin reklamına baktığınız zaman çok düşük fiyatlar görürsünüz, ancak rezervasyon tamamlanıncaya kadar fiyatlara ek masraflar gelerek fiyatlar artar, en sonunda rezervasyonu tamamlamayı başarırsanız bu şirket kendi portalında kayıtlı olan turizm firmalarına açık indirmeyle satar, en ucuz teklifi veren kişi sizi almak için şirketle anlaşır, ancak çoğu zaman ucuz iş alan firma aynı saatlerde daha iyi fiyatlarla bir iş aldığı zaman sizi gelip almayabilir ve yarıyolda bırakabilir, bize böyle mağdur olmuş çok kişi gelmekte, bizim aynı fiyatlarla kaliteli hizmeti sunmamıza çok şaşırmaktadır, biz direk karşınızda muhattap alabileceğiniz firmayız telefonlarımıza 24 saat ulaşabilirsiniz, diğer şirketler telesekretere bağlanır ve bir türlü müşteri temsilcisine bağlanamazsınız ayrıca mesai saatinde hizmet sunarlar, gece havalimanında kaldığınızda müşteri hizmetlerine bile ulaşamazsınız, firmamız Nehir Transfer Olaark Sizinle Her An İrtibatta olma garantisi ve sizleri yarıyolda bırakmama garantisi vermektedir, en uyun fiyatlarla transfer hizmeti almak için lütfen bizimle iletişime geçiniz.

İstanbul’un istediğiniz tüm noktalarına hızlı ve konforlu bir şekilde ulaşarak en uygun fiyatlarla şehir içi seyahat edebilirsiniz. Şoförlü araç kiralama hizmetleri ile özel misafirlerinizin havalimanlarından karşılanması veya havalimanlarına bırakılması için özel hizmet talebinde bulunabilirsiniz. Bunun yanı sıra, ortak taşıma araçları ile havalimanından kalkan araçlarla, ortak birçok güzergâh üzerinden ulaşım sağlanmaktadır. İstanbul havalimanı transfer fiyatları yolcuların tercih edecekleri hizmetlere göre değişiklik göstermektedir.

İstanbul Havaalanı Ulaşım Ücretleri

Daima ekonomik ve konforlu taşıma ilkesi ile yıllardır İstanbul’da hizmet veren firmamız, kurumsal fiyat politikaları ile her bütçe için avantajlı transfer hizmeti sağlamaktadır. Son yıllarda İstanbul’da havalimanlarına ulaşım sorunlarının yaşanması, kurumsal taşımacılık hizmeti veren firmalara karşı talepleri arttırmıştır. Bu taleplerin karşılanması adına firmamız tarafından her bütçe için uygun taşıma araçları ile hizmet sunulmaktadır.

VİP, paylaşımlı ulaştırma, şoförlü özel araçlar vb. daha birçok farklı seçenekle havaalanına ulaşım imkanı sağlanmaktadır. İstanbul havaalanı transfer hizmetleri kapsamında fiyatlar tercih edilen hizmet kapsamına göre belirlenmektedir.

İstanbul Havalimanına Nasıl Gidilir?

İstanbul’da havalimanlarına ulaşmak için tercih edebileceğiniz birçok alternatif yöntem bulunmaktadır. Bu yöntemler arasında özel firmaların sağladığı hizmetler ilk sırada yer alır. Özellikle umumi toplu taşıma araçlarının yolculara büyük bir zaman kaybı yaşatması ve çok sık dur kalk yapması, özel taşıma firmaları ile çalışmayı gerekli kılmıştır. İstanbul havalimanı servis ve kişiye özel taşıma hizmetleri ile havaalanına ulaşmak için ideal seçenek sizlere sunulmaktadır.

Havaalanından evinizin kapısına kadar hiçbir vakit kaybı olamadan, güvenle ve konforlu bir şekilde ulaşım sağlamak adına daima son model konforlu araçlarla hizmet sunmaktayız. Tecrübeli ve kurumsal hizmet sunana şoförlerimizden en iyi transfer hizmetini alabilirsiniz.